there isn?ˉt any reason not to have one of our https://www.tbfreewheelers.com on your wrist. choose your robinsreplica.ru wholesale robins - find a store ¨c keep in touch. every one www.swissreplicawatch.to forum has been properly desigeed and processed. perfect luxury rolex replica feeling it possesses. best hu.watchesbuy.to consists of a biggest role with the overseas wristwatch markets. discover our swiss luxury https://www.reallydiamond.com/ collection on the official website. Doprava zemědělských komodit

Doprava zemědělských komodit

Zajištění dopravy obchodované komodity je pro nás samozřejmostí. Zboží Vám zavezeme do / odvezeme z místa určení.

Jednostranný sklápěcí návěs

Jednostranný sklápěcí návěs

Jednostranný sklápěcí návěs sklápí dozadu. Pro sklopení je nutná dostatečná výška nad vozidlem (výška stropu skladu musí být 8-10 m).

Výška těchto návěsů bývá kolem 360 cm.

Třístranný sklápěcí návěs

Třístranný sklápěcí návěs

Třístranný sklápěcí návěs sklápí dozadu a do obou boků. Pro sklápění do boku postačuje menší výška nad vozidlem. Materiál je vyklopen v celé délce návěsu, která je 7,5 – 8,5 m, proto je vhodný do nízkých skladů s dostatečnou plochou.

Tyto návěsy bývají vysoké 340 - 360 cm.

Sklápěcí souprava

Sklápěcí souprava

Sklápěcí souprava sklápí dozadu a do obou boků. Výška sklápěcí soupravy je cca 320 cm. Předností sklápěcí soupravy je nízká podjezdová výška a malý nárok na prostor při vykládce – při sklápění do boku i dozadu postačí menší výška nad vozidlem, v případě nutnosti je možné soupravu rozpojit.

Sklápěcí soupravy využíváme pro dělené vykládky. Na autě bývá naloženo 8-9 t, na vleku 16-17 t.

Návěs se systémem walking floor

Návěs se systémem walking floor (tzv. chodící nebo posuvná podlaha)

Tzv. chodící nebo posuvná podlaha. Návěs není sklápěcí. Vyložení přepravovaného materiálu se uskutečňuje dozadu posuvem lyžin, které tvoří podlahu.

Výška návěsů je 360 a 400 cm.

Silokamion

Silokamion

Vykládka se uskutečňuje sklápěním nebo pneumaticky. Je méně vhodný pro sklápění ve skladech, vhodnější je sklápění do příjmového koše. Pneumatické vyložení umožňuje uložení materiálu do sila nebo zásobníku.

 
 

© ESMEDIA Interactive